KONST / Litografier / Litografier 9858233
nr 985 8233
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografier, 2 st. Roland Svensson (1910-2003), Atlanten, numrerade och signerade, 19x46 + 24x47
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 oktober 2015
kl 18:32:25
28/9 21:59:55
100 kr
5/10 18:14:22
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson